Ragıp Bey, 16. Sk. No:9, 45200 Akhisar/Manisa

7/24 Lütfen Bize Ulaşın!

Sık sorulan sorular

Lütfen Bize Ulaşın

Şifremi unuttum, ne yapabilirim ?

Üyelik bilgileri kısmına girip “üyeyim ama şifremi unuttum” düğmesine bastığınızda, şifreniz e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir.

Haber verme hizmetinden ayrılmak istiyorum, ne yapmalıyım ?

“Üyelik Bilgilerim” alanına girerek, “Bülten Aboneliği” ndeki bütün konuları işaretli olmaktan çıkarmanız yeterlidir.

Sitenizde istediğim eseri nasıl bulabilirim?

Zeytin Kitap’ da istediğiniz esere dilerseniz “Kategoriler” düğmesi, dilerseniz “Ara” düğmesini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Siparişi doğru olarak verdiğimi nasıl anlayacağım?

Alışveriş işleminiz tamamlandıktan sonra size otomatik bir e-posta ile alışverişinizin ayrıntıları gönderilecektir.

Ürünün hasarlı çıkması durumunda ne yapmam gerekir?

Ürünün hasarlı teslim edilmesi halinde; durumu anlatan bir e-postayı destek@zeytinkitap.com’ a 7 gün içinde gönderdiğiniz takdirde gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.

Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir.

Zeytin Kitap' da alışveriş güvencesi nasıldır?

Zeytin Kitap size ait bilgileri (e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz. Zeytin Kitap hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. Zeytin Kitap’dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız, bankanın ödeme sistemleri güvencesinde olup, Zeytin Kitap veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

Kaç günde teslim alacağım?

Eserlerin her birinin tedarik zamanları, o eserle ilgili sayfada belirtilmiştir. Kimi 1 günde temin edilebildiği gibi, kimileri 3-5 günde temin edilebilmektedir. Ayrıca bulunduğunuz yere göre teslim zamanları vardır. Türkiye içinde genellikle 1 gün, yurtdışında ise 2 gündür. Bu ikisini topladığınızda kargonuzun size ulaşma zamanı ortaya çıkar. Bu süre size siparişinizi onaylamadan önce sayfada bildirilecektir.

Tedarik süresi + Teslim süresi = Ulaşma süresi

Kredi kartım alışveriş sırasında onay vermedi, ne tür bir işlem yapmalıyım?

Kredi kartınız, mail işlemlerine kapalı olabilir. Bankanızı arayarak mail işlemlerine açık olup olmadığını (yurt dışı işlemlere açık olup olmadığı da aynı durumdur) kontrol ediniz. Ya da kredi kartı bilgilerinizi kontrol ederek tekrar denemeniz veya başka bir kredi kartınız var ise onun bilgilerini girmeniz gerekmektedir.

Mail İle ulaşın